بلوم

افزونه حرفه‌ای ایجاد فرم‌های عضویت در خبرنامه

لیست ایمیل قوی ایجاد کنید!

افزایش تبدیل

کاربران رو به مشتری تبدیل کنید!

گزینه های طراحی

بیش از 100 تمپلیت آماده با گزینه های طراحی متفاوت و گسترده که میتونید باتوجه به نیاز و با سلیقه خودتون به طور کامل آن ها را شخصی سازی کنید.

محتوای هدفمند

میتونید مشخص کنید که فرم ها در چه صفحاتی نمایش داده بشن، همینطور میتونید بر اساس رفتار کاربر فرم ها را در سایت نمایش بدید.

جذب کاربران

یکی از بهترین روش‌های بازاریابی آنلاین، ایمیل مارکتینگ است. با ارسال ایمیل های هدفمند فروش محصولاتتون رو افزایش بدید.

نمایش فرم ها

6 نوع نمایش متفاوت

پاپ آپ خودکار

فرم های خبرنامه بلوم رو در قالب پاپ آپ به کاربران سایتتون نمایش بدید. میتونید مشخص کنید که فرم چه زمانی برای کاربر در صفحه ظاهر شود. برای نمونه بعد از گذشت یک زمان مشخص، یا زمانیکه کاربر به انتهای نوشته یا برگه می رسه، یا بعد از ارسال دیدگاه یا خرید محصول.

ثابت در گوشه (حالت پرواز)

فرم های خبرنامه بلوم رو به صورت شناور در گوشه صفحه نمایش بدید. میتونید مشخص کنید که فرم چه زمانی برای کاربر در صفحه ظاهر شود. برای نمونه بعد از گذشت یک زمان مشخص، یا زمانیکه کاربر به انتهای نوشته یا برگه می رسه، یا بعد از ارسال دیدگاه یا خرید محصول.

درون خطی

فرم های خبرنامه بلوم رو ایجاد و با کمک شورتکد منحصر بفرد هر فرم میتونید آن ها را در بین محتوای نوشته های وبسایت وردپرسی خود یا در هر مکان از سایتتون نمایش بدید.

پایین محتوا

فرم های خبرنامه بلوم رو در انتهای مطالب و نوشته های وردپرس نمایش بدید. بلوم به خوبی انتهای پست شما رو شناسایی و فرم ایجاد شده رو در این مکان نمایش خواهد داد.

ناحیه ابزارک

قطعا یکی از بهترین مکان ها برای نمایش خبرنامه فوتر و سایدبار ها هستن. بلوم با ابزارک وردپرسی خود اجازه میده شما فرم خبرنامه رو در بخش ابزارک های وردپرس نیز به کار بگیرید و در مکان دلخواه نمایش بدید.

قفل محتوا

بخش از محتوای خودتون رو میتونید با کمک بلوم قفل کنید. در صفحه نوشته به جای محتوای قفل شده، فرم خبرنامه بلوم نمایش داده میشه و کاربر برای مشاهده این بخش از محتوا باید ایمیل خودش رو وارد کنه!